Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLYNOVÉ KRBOVÉ VLOŽKY KAL-FIRE

 Kal-fire je nizozemská firma, působící na trhu již zhruba 30 let. Původně se zabývala exportem krbů z Německa a Švýcarska. Později, aby vyhověla potřebám zákazníků na místním trhu v Nizozemí a Belgii, začala vyrábět krby vlastní. Díky vývoji široké škály nových designových produktů si rychle získala pověst nejinovativnějšího výrobce krbů v Nizozemí. Zákazníi ve více než 16 zemích po celém světě se již také seznámili s krby Kal - fire a užívají si jejich výjimečnou kvalitu.

 
Fairo ECO-line plynové krbové vložky nabízíme v provedení s rovným prosklením, rohovým prosklením a třístranným prosklením. Krby s rovným prosklením si můžete vybrat s šířkou skla 60cm, 100cm, 120cm nebo dokonce 160cm.
 
Může být instalován téměř kdekoli
Fairo ECO-line můžete zapálit z pohodlí svého křesla. 
Užíváte si všechny výhody plynového hoření s plameny nerozeznatelnými od opravdových. Fairo ECO-line poutíá vyvážený systém odtahu spalin. Může tak být instalován prakticky do každého domova, protože díky speciálnímu kouřovodu pracuje nezávisle na místnosti, ve které se nachází. Kouřovod přivádí čerstvý vzduch pro hoření vnější částí trubky a spaliny odvádí její vnitřní částí. Kouřovod musí nejprve vést od vložky minimálně 1 metr vertikálně. Poté může vést až 7 metrů horizontálně. Tento systém přináší nepřeberné množství možností zapojení vašeho krbu.
 
O 40 % nižší spotřeba plynu
Se zavedením série Fairo ECO-line nastavil Kal-fire nový standard pro plynové vložky. Fairo ECO-line je na vrcholu nejn co se týče designu plynových krbových vložek, ale je na míle napřed také z hlediska techniky a udržitelnosti. Tyto stylové krby se mohou pochlubit nejmodernější technologií. Nejinovativnější vlastností je nastavení režimu ECO. Při tomto nastavení přívod plynu pulsuje, což vytváří nejen velmi živou hru plamenů, ale také snižuje spotřebu plynu až o 40% oproti nejvyššímu nastavení, které je normálně používáno k vytvoření efektu plápolajícího ohně.
 
K osmi normálním režimům nastavení intenzity přívodu plynu pro hoření přidává Fairo ECO-line devátý: ECO režim.
V tomto režimu plynový ventil krbu přivádí plyn do krbu se střídající se intenzitou. To vytváří žívé realistické plameny, které postupně uhasínají, aby v příští chvíli opět vzplály. Úžasný realistický efekt skutečného ohně s o 40% nižším výdejem tepla a za použití o 40% méně plynu. Dokonce, i když mají plameny nejnižší intenzitu, je pohled na ně dech beroucí. A to je v dnešní době, kdy jsou domy mnohem lépe izolované, velmi důležité. Dnes jsou krby ve větší míře používány k dotvoření příjemné domácí atmosféry nežli k vytápění. Díky režimu ECO a krásným plamenům s nižší intenzitou, vypadá oheň stále skvěle, i když nechcete příliš topit. 
Fairo ECO-line má účinnost minimálně 83%, což je v souladu s evropskými normami, které vstoupí v platnost za pět let.
 
Vzduchotěsnost
Díky důmyslnému těsnění je Fairo ECO-line prakticky vzduchotěsná. Digestoře či centrální ventilační systém nemají na krb žádný vliv, Je tedy ideální do pasivních domů.
Instalace: práce pro experty
Fairo ECO-line perfektně ladí s Vaším interiérem. 
Obložení, často z přírodního kamene, dosahuje až ke sklu krbu, což zakrývá kovový rám a navozuje dojem skutečného otevřeného ohně. Instalace plynového krbu je práce pro experty. Pouze autorizovaní distributoří Kal-fire mohou nainstalovat Fairo ECO-line dobře a bezpečně. Pak budete mít z Vašeho krbu ten nejlepší pocit a můžete si být jistí, že splňuje veškeré záruční podmínky a bezpečnostní normy.
 
Moderní krb ovládaný moderním způsobem
 
Dálkové ovládání iMatch