Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOPRAVA A ZPŮSOB ÚHRADY

16. 5. 2013

ZPŮSOB ÚHRADY DOPRAVY A DOBÍRKY

Objednané zboží může zákazník zaplatit bankovním převodem předem na základě vystavené faktury nebo hotově při osobním odběru na prodejně(TLUMAČOV) a skladě dodavatele (OTROKOVICE), případně hotově při převzetí zboží od přepravní služby (tzv.dobírka). Cena za dopravu při osobním odběru se neúčtuje, při dodání zboží přepravní službou je účtována doprave dle celkové ceny objednaného zboží - viz tabulka CENÍK DOPRAVY. Při platbě zboží při osobním odběru na obchodě či skladě se neplatí žádný poplatek.

PRAVIDLA DOPRAVY

Způsob doručení zboží je různý a řídí se pravidly dopravce. Všeobecně ale polatí, že dopravou se rozumí dovezení zboží od prodejce do místa určení (zákazník) a složení z auta na chodník, příjezdovou cestu, dvůr atd.!!!!!!!!!!! Dopravce není povinen a neprovádí dopravení zboží do domů, bytů, pater (činžovní domy) a sklepů. Je-li zboží větší hmotnosti než 60kg, je zákazník povinnen zajistit odpovídající pomoc při složení. Donášku zboží do pater, bytů a domů jsme schopni provést se spoluúčastí, ale pouze v místech, kde provádíme dovoz vlastní dopravou - tedy v okolí (cca. do 50 km).

UPOZORNĚNÍ!!!

DOPRAVA MATERIÁLŮ PRO STAVBY

Při objednání stavebního materiálu (Brulapor, izolace, šamoty, kachle, roury, kolena, malty) není doprava zdarma! Při objednání bude účtována speciální cena - doprava+balné dle typu, množství a váhy materiálu, neboť je nutné jej zabezpečit, aby nedošlo při přepravě k znehodnocení (jedná se o křehké materiály, které není možné vzhledem k jejich množství zasílat v originálním balení).

Cena dopravy těchto materiálů je vždy účtována dle skutečnosti a vychází z pravidel dopravce. Po zaslání objednávky bude cena dopravy a balného spočítána a zaslána objedateli k odsouhlasení (viz obchodní podmínky).

CENÍK DOPRAVY

 

CENA OBJEDNÁVKY v Kč                                              CENA DOPRAVY V Kč

         0 - 300                                                                               150,--

     301 - 1000                                                                              200,--

    1001 - 3000                                                                             250,--

    3001 - 5000                                                                             500,--

    5001 - 10000                                                                           750,--

nad  15.001  bez DPH                                                              ZDARMA

                                                                    POZOR! NEPLATÍ PRO STAVEBNÍ MATERIÁLY

REKLAMACE MECHANICKÉH POŠKOZENÍ ZBOŽÍ ZPŮSOBENÉ PŘI PŘEPRAVĚ:

Zákazník je povinen zkontrolovat si dané zboží za asistence řidiče přepravní společnosti.

V případě poškození je nutné sepsat s řidičem škodné protokol, který by měl mít přepravce vždy k dispozici a v něm důkladně zaznamenat typ a rozsah poškození. Na základě tohoto protokolu bude sjednána náprava. Nemá-li řidič k dispozici škodní protokol, je nutné rozsah poškození zapsat do přepravního listu a nechat řidičem potvrdit.

Poškození též nahlásit na adresu pavel.kokk@seznam.cz

Na reklamace mechanického poškození zboží ohlášené po podpisu dodacího listu a odjezdu řidiče nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce!