Jdi na obsah Jdi na menu
 


DÁNSKÁ KRBOVÁ KAMNA - ADURO

24. 3. 2014

Výrobky Aduro jsou specifické nejmodernější a nejpokročilejší konstrukcí pro nejúčinnější spalování, kamna byla vyvíjena a testována ve spolupráci s dánských technologickým institutem. Emise škodlivých částic jsou pod úrovní stanovenou NORDIC SWAN ECO-LABEL (jedna z nejpřísnějších norem), kamna vypouští méně než polovinu z celkového množství částic. Kamna označená štítkem NORDIC SWAN ECO-LABEL od společnosti Aduro zjednodušují péči o Vás, Vaši rodinu a životní prostředí.

Současně jsou kamna vybavena automatickým ovládání přisávání vzduchu Aduro-tronic automatic, které umožňuje dosáhnou optimálního spalování výdy bez sebemenších potíží při minimální spotřebě paliva.

Kamna splňují všechny evropské požadavky na emise, účinnost a čistotu spalování.

Poskytujeme prodlouženou 5-ti letou záruku na všechna krbová kamna ADURO.

ADURO-tronic - automatické zařízení

Tento systém automatické regulace přisávání vzduchu, který je patentován společností Aduro, je velmi praktickou pomůckou, která za Vás automaticky reguluje ovladač přisávání primárního vzduchu a zaručuje, že je každý okamžik v ideální pozici. Vy pouze vložíte do kamen suché dříví a aktivujete tuto automatickou pomůcku, která za Vás obstará ostatní. Tento revoluční systém nepřináší výhody a pohodlí nejen pro Vás, ale také pro životní prostředí.

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ/ZVÝŠENÝ KOMFORT

Aduro-tronic pracuje za Vás tak, že nemusíte při každém rozpalování kamen několikrát během prvních minut regulovat spalování. Jednoduše si můžete lehnout na pohovku a pozorovat krásnou hru plamenů .......................

ZLEPŠENÁ SPOTŘEBA PALIVA A SPALOVÁNÍ

Špatné přisávání vzduchu do spalovací komory zapříčiňuje sníženou účinnost kamen a významně větší spotřebu paliva. Testy prokázaly, že kamna, která mají nesprávně nastavené přisávání vzduchu, spalují až o 40% váce oakuva než stejná kamna, která jsou vybavena systémem Aduro-tronic. A kromě maximálně hospodárného využití paliva je jednou z největších výhod systému Aduro-tronic to, že zajišťuje ideální a čistné spalování při minimální úniku pevných částic do ovzduší.

5-let ZÁRUKA

Poskytujeme prodlouženou 5-ti letou záruku na všechna krbová kamna a krboé vložky Aduro. Konstrukce kamna a vložek Aduro je solidní a bezpečná, kamna pravidelně podstupují nestrannou, externí kontrolu kvality z dánského institutu ECOLABELLING a norské kontrolní společnosti SINTEF. Kromě těchto kontrol byla do výroby zavedena dodatečná kontrola kvality, to vše zajišťuje Vaši bezpečnost a zaručuje nejvyšší možnou kvalitu výrobků.

Prodloužená záruka je platná po registraci na webových stránkách výrobce, více na:

www.kamna-aduro.cz - záruka platná při registraci do 1 měsíce od koupě výrobku.