Jdi na obsah Jdi na menu
 


ADURO 1SK se zásuvkou

24. 3. 2014

aduro_1sk.jpg

ADURO 1-1 SK, obklad mastek

Krbová kamna Aduro 1-1SK v černé barvě jsou kamna v obkladu z finského mastku, umístěného na obou bocích kamen i jako horní deska. Mastek je unikátní přírodní materiál-kámen, jající jako hlavní vlastnost schopnost absorbovat teplo, které po vyhasnutí kamen po dlouhou dobu uvolňuje. Mastku je na kamnech cca.50kg. Moderní konvekční krbová kamna Aduro 1-1SK jsou charakteristická svou čistou linií a nadčasovým vhledem, klička i ostatní ovládací prvky jsou součástí pláště kamen. Kruhová konstrukce a zakulacené sklo dvířek tohoto modelu kamen maximalizuje možnost pohledu na plameny ze všech koutů místnosti. Tento typ krbových kamen je díky svému kulatému tvaru vhodný pro umístění v rohu místnosti.

Kamna mají primární přívod vzduchu (pod rošt), sekundární přisávání (fungující i jako velice funčkní oplach skla dvířek pro zajištění max.čístoty a bezvadného pohledu na plameny) a terciální přisávání (přívod předehřátého vzduchu z mezipláště přímo do plynů vycházejících z plamenů, což zajistí shoření plynů a vyšší účinnost kamen). Krbová kamna obsahují regulátor Aduro-tronic, systém regulace, který za Vás reguluje přisávání primárního vzduchu a zajišťuje optimální množství přívodu vzduchu a ideální proces spalování.

Spodní část kamen (pod spalovací komorou) tvoří velice praktický vysouvací zásobník na kolejničkách, který se používá na uskladnění několika polen, třísek, podapalovače, rukavice apod.

 Technické údaje:

Nominální výkon:                                                               6 kW

Rozsah výkonu:                                                            3 - 9 kW

Vytápěný objem prostoru (orientačně):                      30-140 m2

Rozměr: vxšxh (v mm)                                            1045 x 500 x 445mm

Průměr kouřovodu:                                                 150 mm/horní/zadní

Externí přívod vzduchu:                                           ne

Váha kamen:                                                                     130 kg

Max.délka polen:                                                                 36 cm

Barva:                                                                              černá, šedá